Dzisiaj jest Poniedziałek, 01 Maja 2017
Imieniny: Józefa, Jeremiasza, Filipa
Online 30
Znacie to uczucie, gdy oglądacie jakiś serial, albo film, a w tle leci piosenka, która od razu Wam wpada w ucho? Albo jedziecie samochodem, a w radiu puszczają utwór, który znacie, ale nie możecie sobie przypomnieć tytułu i nazwiska wykonawcy? Szukacie wtedy w internecie tej piosenki, ale bez powodzenia. Na szczęście, są programy, które ułatwią Wam te poszukiwania i bez problemu znajdziecie każdą piosenkę.

Słyszysz piosenkę, która bardzo Ci się podoba, ale nie znasz tytułu? Oglądasz serial i od razu wpada Ci w ucho utwór, który leci w tle. Szukasz w internecie, ale tam nie ma żadnych informacji na ten temat. Co należy zrobić w takiej sytuacji? To proste. Wystarczy zainstalować na telefon aplikacja, a ona rozpozna piosenkę i poda Ci jej tytuł.


Shazam


Najlepsza aplikacja obecnie dostępna na rynku. Każdego miesiąca z aplikacji Shazam korzysta blisko 100 milionów ludzi na całym świecie. Według twórców programu, Shazam jest w stanie rozpoznać nawet kilka milinów piosenek! Takie liczby naprawdę robią wrażenie.

Jak korzystać z Shazam ?


Wystarczy kliknąć przycisk, który znajduje się na środku ekranu, włączyć piosenkę i poczekać kilka sekund, aż program rozpozna dźwięk. Wtedy dostaniemy szczegółowe informacje o utworze. Miłym udogodnieniem jest fakt, że a tej aplikacji można sprawdzić jakie utwory były ostatnio wyszukiwane przez innych użytkowników. Dzięki temu możemy trafić na prawdziwe muzyczne "perełki" i wcześniej nieznane nam piosenki.
Aplikacja całkowicie darmowa i dostępna na wszystkie systemy operacyjne.

Dodaj Komentarz

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.